Ekskluzywne apartamenty dla wymagających

Zakopane jest znane z bardzo stylowej architektury. Styl zakopiański, te piękne domy to marzenie wielu osób, które chciałby w czymś takim mieszkać na stałe. To, co widzimy w Zakopanem zostało wprowadzone przez Stanisława Witkiewicza.

To ten człowiek chciał stworzyć nowoczesną polską architekturę na podłoży sztuki z Podhala. Okazuje się, że styl zakopiański to nie tyk budynki, ale również ubiory, porcelana czy nawet meble. Łatwo rozpoznać ten styl po skośnych dachach, wysokich kamiennych podmurówkach z kamienia. Ściany wykonywane są z drewnianych pni ze zdobieniami. Te wszystkie drobiazgi wpływają na poprawienie wyglądu budynków, jakie znajdują się na Podhalu. Warto przejść się po mieście żeby zobaczyć na własne oczy te miejsca, które w stu procentach odzwierciedlają styl zakopiański. Ten styl podoba się wielu turystom i właśnie dla niego przyjeżdżają w to wyjątkowe miejsce.

ap2.jpg
 

Wybór apartamentów w Zakopanem

Ilość apartamentów w Zakopanem i okolicach jest coraz większa. Powstają nowe, ładniejsze i bardziej ekskluzywne miejsca noclegowe. Dobrym przykładem są tutaj Zakopiańskie Tarasy, które wybudowano w 2016 roku. Są to trzy budynku ze spadzistymi dachami i rzeźbionymi balustradami. Wewnątrz można znaleźć też akcenty znane z gór. Mamy też bardzo luksusowe wyposażenie jak chociażby SPA. W apartamentach znajduje się wiele góralskich mebli, poduszek czy nawet obrazów. Kolejne takie miejsce to Aparthotel Giewont. Mamy góralski styl i pełen luksus taki jak sauny czy grota solna. Takie miejsce jest w stanie spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Luksus widać tutaj na każdym kroku i to turystom się podoba. Ceny są też zachętą i są bardzo niskie. Więcej informacji o luksusie w zakopiańskich apartamentach można znaleźć na ekskluzywne apartamenty Zakopane. Apartamenty są kilku, a nawet kilkunastoosobowe, co oznacza, że bez względu na czy jedziemy sami czy w grupie to coś dla siebie znajdziemy, co nam się będzie podobało.