Nocleg w góralskiej chacie

Mimo tego, że w Zakopanem mamy do czynienia z ogromną ilością obiektów noclegowych, to jednak na miejsce odpoczynku podczas swojego urlopu warto jest wybrać coś wyjątkowego. Jednym z takich obiektów, które należy wyróżnić, jest Szałas pod Gubałówką.

Mamy do czynienia z jednym z pięciu obiektów wchodzących w skład domków z bali. Każdy z tych domków jest odrębnym obiektem, aczkolwiek wszystkie one znajdują się w jednej ofercie. Domki z bali to możliwość spędzenia swojego urlopu w obiektach wyjątkowych, które po prostu zachwycają, które są w pełni wyposażone. Tym samym nikomu, kto tutaj przybywa, nie zabraknie niczego, aby móc swobodnie wypocząć. 

tatry-2029265_1280.jpg

 

Wracając do owego Szałasu pod Gubałówką, wskażemy na to, że jest to obiekt przeznaczony dla dwóch do czterech osób. Jest on stylizowany na typową góralską chatę, a tym samym można w tym miejscu mówić o pobycie w bardzo klimatycznej scenerii. Jest to na pewno bardzo ważne, iż ów obiekt jest usytuowany w bardzo cichej okolicy, a jednocześnie też do centrum miasta, do Krupówek mamy zaledwie kwadrans drogi pieszo. Na pomieszczenia w tymże domku składa się salon, łazienka, kompleksowo wyposażony aneks kuchenny, sypialnia oraz ogród. Jeśli chodzi o ową sypialnię, to jest to antresola, w której mamy umieszczony dwuosobowy materac.

Jednocześnie też należy wskazać na to, że w tym miejscu mamy zamontowane okno dachowe, z którego można podziwiać piękne tatrzańskie szczyty.

Jeśli chodzi o wspomniany wcześniej ogród, to mamy tam miejsce na rozpalenie grilla oraz miejsce parkingowe na jeden samochód. Więcej szczegółowych informacji można pozyskać ze strony internetowej znajdującej się pod adresem góralski domek Zakopane
 
tatry-686814_640.jpg
 
Tam możemy poznać szczegóły dotyczące zarówno owego Szałasu pod Gubałówką jak również i szczegóły związane z innymi domkami z bali, które znajdują się w tejże ofercie. Obiektów noclegowych w samym Zakopanem jak i w jego okolicy mamy bardzo wiele. Chcąc wypocząć naprawdę, trzeba wybrać taki obiekt, który zapewni nam pełen komfort i relaks.