Nurkowanie w pięknej Chorwacji

Chorwacji nie trzeba Polakom przedstawiać, bo znają to miejsce bardzo dobrze. Nie wszyscy schodzą tam pod wodę, a szkoda, bo jest tam wiele do zobaczenia. Warto tam być, warto sprawdzić, co żyje pod wodą, bo to będą dla nas niezapomniane chwile.

Woda jest krystalicznie czysta i ciepła, a zatem będziemy zadowoleni z takiej wyprawy. Warto wybrać się na specjalnie zorganizowane safari, bo wtedy będziemy spać na łodzi o wysokim standardzie, który spełni nasze oczekiwania. Można zwiedza to pod wodą, ale również to, co na wodzie i na lądzie. 

Chorwacja_safari_Kornati_02.jpg

 

Główny cel takiej wyprawy to Park Narodowy Kornati. Tutaj znajdują się najpiękniejsze miejsca Chorwacji, które trzeba obowiązkowo zobaczyć. Nurkowanie w Chorwacji to pomysł dla osób, które lubią łączyć wypoczynek, zwiedzanie i jeszcze nurkowanie. Z ostatniej wyprawy wszyscy uczestniczy wrócili bardzo zadowoleni, dlatego i my powinniśmy się na takie rozwiązanie zdecydować. Tym bardziej, że mamy wszystko zorganizowane i podane jak na dłoni. Płacimy i jedziemy na miejsce oczekując super wrażeń i Chorwacja nam to wszystko na pewno zapewni i da.

Safari Chorwacja

Płacąc możemy liczyć na dwa nurkowania dziennie raz jedno nocne. W czasie cały wyprawy będziemy po wodą aż trzynaście razy. Mamy w cenie wliczone pełne wyżywienie, czyli nie musimy się tym zajmować we własnym zakresie. Pod wodą mamy przewodnika, a na łodzi czeka na nas kawa herbata i inne napoje. Organizator w cenie wlicza nam również podatek klimatyczny oraz opłaty portowe. We własnym zakresie trzeba będzie organizować tylko dojazd, dlatego warto łączyć się w większe grupy, bo wtedy wyjdzie nam taki przejazd o wiele taniej. Jeśli kogoś opis zachęcił do wybrania się właśnie tam to wszystkie ciekawe informacje znajdzie na http://www.bestdivers.pl/wyprawy/sierpniowe-safari-nurkowe-chorwacji/. Można również zobaczyć zdjęcia i dokładny opis, kiedy jest organizowany wyjazd i co dokładnie się w nim znajduje. To będą takie chwile, dla których warto tam pojechać i to wszystko sobie sprawdzić.