Nurkowy spływ rzeką

Może warto byłoby pojechać do Biebrzańskiego Parku Narodowego? Można tam zobaczyć mnóstwo ciekawych miejsc. Chodzi nie tylko o to, co widzimy na powierzchni, ale również pod wodą. Tak, w Biebrzy się nurkuje i naprawdę widoczność jest tam bardzo dobra. 

Co możemy zobaczyć pod wodą? Oczywiście suma i to nie takiego małego, niektóre dochodzą do 1,5 metra długości. To będzie spore przeżycie zobaczyć taką rybę na żywo. Oczywiście to nie jedyna atrakcja, jaką przeżyjemy, najlepiej jest tam pojechać i się o tym przekonać. Wyprawy, które są organizowane przeznaczone są jednorazowo dla ośmiu osób.  Do nurkowania w Biebrzy potrzebne nam specjalne pozwolenie oraz przewodnika. Jedno, co można powiedzieć o tym miejscu to, że jest ono wyjątkowe i niepowtarzalne. W żadnym innym zakątku kraju nie znajdziemy czegoś podobnego. Warto nieco wcześniej zapisać się na taką wyprawę, a nie będziemy musieli czekać w kolejce. Przewodnik, który z nami będzie przez cały czas podczas nurkowania będzie na kajaku. Koordynuje nurkowanie i pomaga gdyby ktoś się zgubił. Biebrza ma wiele odnóg i nie jest wcale trudno tam zabłądzić.

sum.jpg

Wyjątkowe miejsce do nurkowania i zwiedzania

Widoczność w okresie wiosennym jest w rzece bardzo duża. To właśnie jest najlepszy czas żeby tam zanurkować. Odwiedzimy podwodny świat i na pewno nam się tam spodoba.  Jest to miejsce, które cieszy nie tylko osoby, które kochają nurkowanie, ale również miłośników historii, a nawet tych, którzy lubią zbierać grzyby. To oznacza, że na wyprawę można zabrać ze sobą całą rodzinę. My nurkujemy, dzieci biegają po lesie i wszyscy miło spędzają czas. Tutaj mamy dziką przyrodę, która każdemu się podoba.  Osoby zainteresowane nurkowaniem mogą już teraz odwiedzić stronę http://www.bestdivers.pl/wyprawy/nurkowanie-biebrza-splyw-rzeka/ i sprawdzić, kiedy jest organizowany najbliższy wyjazd. Nawet, jeśli ma to być na wiosnę to warto się zapisać wtedy będziemy pierwszymi, którzy po okresie zimowym zejdziemy pod wodę i zobaczymy dziką podwodną przyrodę.