Atrakcje Gubałówki

Atrakcja numer jeden w Zakopanem jest Gubałówka. Nie sposób tam nie trafić skoro najważniejsza ulica w mieście Krupówki właśnie tam prowadzi. Wystarczy podążać za tłumami ludzi, a przekonamy się, że szybko tam dojdziemy

. Dla osób, które pojadą zimą do Zakopanego czekam kolejka elektryczna na Gubałówkę. Wchodzenie pod górę po śniegu zarezerwowane jest tylko dla osób, które mają odpowiedni sprzęt. Nie ryzykujmy dla kilkunastu złotych za przejazd wchodzenia pod górę z rodziną. Jeśli pojedziemy kolejką to w kilka minut będziemy na samej górze. 

kartatatrzanska__2_.jpg
Trzeba tylko odstać swoje w kolejce, ale na szczęście kolejka bardzo szybko się zmniejsza i nawet nie będziemy wiedzieli, kiedy, a już staniemy na Gubałówce. Można skorzystać na samej górze z toru saneczkowego. To będzie niesamowite żeby być tak wysoko, mieć takie widoki i jeszcze móc skorzystać ze specjalnego toru. Dobrym pomysłem jest zamówienie na górze jedzenia. Sprawdzimy czy wszytko smakuje dokładnie tak samo jak na dole. Jest tam bardzo dużo mniejszych i większych restauracji, które serwują góralskie jedzenie. Można przejechać się na koniu, albo na skorzystać ze zjazdów na linie. Gubałówka ma wiele do zaoferowania turystom, którzy się tam pojawiają. Warto przyjechać tutaj i warto tutaj zostać o wiele dłużej. Jeśli wybieramy się w upalne dni do Zakopanego to na wzgórzach Gubałówki można po prostu sobie poleżeć. Pooddychamy tym świeżym powietrzem, poczujemy ten wyjątkowy klimat, a to pozwoli nam naładować swoje akumulatory i będziemy pełni energii.
kartatatrzanska__1_.jpg
 

Wybór noclegów

Dla zakochanych par, dla dzieci z rodzicami, ale i dla samotnych można znaleźć dokładnie taki nocleg, jaki jest nam potrzebny. Zakopane pod tym względem jest bardzo dobrze przygotowane. Baza noclegowa jest bardzo duża, ale ciągle pojawiają się nowe obiekty, które spełniają nasze oczekiwania i wymagania. Na stronie Zakopane - noclegi można znaleźć noclegi dopasowane do potrzeb mniej i bardziej wymagających turystów, którzy właśnie wybierają się do Zakopanego.