Wiśnia i czereśnia - atak insektów

Sady owocowe przez cały czas są narożne na ataki insektów. Jedne są mniej groźne, ale bywają też takie, które niszczą liście i owoce. Te osoby, które mają sady i chcą na owocach zarabiać muszą robić opryski.

Do wyboru mamy przeróżnej klasy insektycydy, które trzeba rozmieszczać z wodą w odpowiednich proporcjach i wtedy będą skutecznie działać na insekty, które się u nas pojawiły. Jaki insekt atakuj wiśnie i czereśnie? Jest to nasionnica trześniówka, z którą nie jest wcale tak łatwo walczyć. Trzeba pamiętać o odpowiednim terminie stosowania insektycydów. 

 
pole-1__1_.jpg

 

Najlepiej żeby to było w momencie, kiedy pojawia się muchówki i zaczynają składać jaja. Bez problemu będzie można to zaobserwować w swoim sadzie. Jeśli chodzi o moment wykonywania oprysku to najlepiej to zrobić zanim owoc osiągnie w stu procentach dojrzałość. Zanim się wybawi to robimy oprysk i mamy problem z insektem z głowy. Kupując insektycydy będziemy mieć dołączoną instrukcje, na której wszystko będzie w bardzo prosty sposób opisane i żadna osoba się wtedy nie pomyli.

Kupujemy insektycydy

Jeśli mamy problemy z insektami w czereśni albo wiśni to nie wybieramy insektycydów do jabłoni, bo ona jest atakowana przez inne insekty. Trzeba wiedzieć, co atakuje nasze plantacje i wtedy na spokojnie dobierzemy sobie taki środek ochrony roślin, jaki jest nam potrzebny. Zawsze można doradzać się kogoś w sklepie, kto się zajmuje sprzedażą takich środków chemicznych. To bardzo dobre rozwiązanie, bo wtedy pytamy u źródła u kogoś, kto się tym zajmuje, na co dzień. 
 
pole-02__1_.jpg
 
Dopasuje nam wtedy najlepsze środki chemiczne na rynku. Nie trzeba wcale chodzić do sklepu żeby te informacje uzyskać. Wystarczy wejść na stronę insektycydy - innvigo.com i się skontaktować z tym producentem, a dowiemy się wielu rzeczy, o których nie mieliśmy pojęcia. To jednak z najlepszych polskich firm, która zajmuje się produkcją i sprzedażą środków ochrony roślin. Nigdzie nie znajdziemy tak dużego wyboru tych środków, które są bardzo tanie, ale i jednocześnie bardzo skuteczne w działaniu.